www.cvonline.hu

Anyagmozgató (3 műszakos munkarend)

  • A hirdetés 9 napja lejárt

Gödöllői telephely
Steril Termékek Termelési Igazgatósága
Gödöllői Steril Centrum

Anyagmozgató
(3 műszakos munkarend)

Feladatok:

  • Termeléshez szükséges anyagok mozgatása
  • Termelés során keletkező hulladék, maradék- és késztermék mozgatása
  • Termékek, eszközök sterilezése autoklávban.
  • Mozgatás kézzel vagy gyalogkíséretű emelővel

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Anyagmozgatásban szerzet 1-2 éves tapasztalat
  • Windows felhasználói szintű ismerete
  • Precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Érettségi
  • Alapfokú angol nyelvismeret

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal várjuk az alábbi címen.
www.job.teva.hu
TEVA Gyógyszergyár Zrt.
www.teva.hu

Helyek Budapest
Gödöllő
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő