www.cvonline.hu

ANYAGMOZGATÁSI VEZETŐ

  • A hirdetés 224 napja lejárt

2016-ban 7500 m²-rel bővítjük a meglévő 15.000 m²-es központi raktárunkat. Az elmúlt fél évben 200 fővel növeltük a Logisztikai Központunk munkatársainak létszámát, melyet további 100 fővel kívánunk emelni.

Fiatalos, dinamikus csapatunkba Budapest IX. kerület Timót utcai munkavégzéssel keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • 10-15 fős anyagmozgatási csapat irányítása
  • A targoncakezelő és anyagmozgató kollégák munkájának összehangolása
  • Munkafolyamatok koordinálása
  • A munkatársak motiválása, teljesítményük értékelése
  • A raktáron belüli anyagáramoltatás biztosítása
  • Munkavédelmi szabályok betartása, betartatása
  • Vezetői feladatokkal járó adminisztratív tevékenységek elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (logisztikai végzettség előnyt jelent)
  • Legalább 2 éves nagyvállalati környezetben szerzett vezetői tapasztalat
  • Két műszakban történő munkavégzés vállalása
  • Targoncavezetői jogosítvány és OKJ-s bizonyítvány
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Havi bruttó átlagbér 360.000 Ft
  • Részvétel egy fiatalos, sikeres csapat munkájában
  • Hosszú távú perspektíva
  • Professzionális munkakörnyezet

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) a Jelentkezés gombra kattintva töltheti fel adatbázisunkba.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő