www.cvonline.hu

Anyagmozgatási csoportvezető

  • A hirdetés 572 napja lejárt

A ClearWater Kft. teljes munkaidőben, azonnali kezdéssel munkatársat keres

munkakörbe
Dunakeszi székhelyére.

Olyan munkatársat keresünk, aki egy tettre kész csapat tagjaként a ClearWater Kft. gyártási, raktározási tevékenységét támogatni tudja az anyagmozgatói csoportvezetői feladatok ellátásával.

Főbb feladatok:

  • Termelési munkafolyamatokban való részvétel
  • Anyagmozgatók munkájának koordinálása, beosztás szervezése, munkafelügyelete
  • Palackozó gépsor kiszolgálása, szakszerű üzemeltetése
  • Palackozó gépsor higiéniai tisztítása, tisztításának felügyelete.
  • Raktározási tevékenység támogatása, megfelelő működésének segítése
  • Általános fizikai jellegű raktári/raktározási feladatok ellátása

Elvárásaink:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Nehéz, fizikai munka ellátásának képessége
  • Büntetlen előélet erkölcsi bizonyítvánnyal történő igazolása

Előnynek tekintjük:

  • Munkavégzés helyéhez közeli lakóhely
  • B és/vagy C kategóriás jogosítvány
  • Targonca vezetői engedély (elektromos, gáz üzemű)
  • Jó fizikai erőnlét

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Amit kínálunk:

  • Biztos jövedelem
  • Cafeteria rendszer
  • Változatos munka egy jó csapatban

Amennyiben úgy gondolja, hogy megfelel elvárásainknak, kérjük, hogy küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát fizetési igénye és a legkorábbi munkába állás időpontjának megadásával.
Magyar nyelvű önéletrajzát kizárólag e-mailen, az alábbi email címre várjuk legkésőbb 2015. október 31-ig. Az e-mail tárgyában kérjük megjelölni „anyagmozgatási csoportvezető”.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő