www.cvonline.hu

Anyagmozgatás (br. 903-1173Ft)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 1180405
lejárt

Dolgozz Te is a Mind-Diáknál!
Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Legyél a csapatunk tagja és segítünk elindulni a karrierépítés útján. Keress minket bátran és mi megtaláljuk a hozzád leginkább illő munkákat!

Egy dinamikus csapatba keresünk Kistarcsára jó teherbírású fiúkat raktári anyagmozgatásra !
Azonnali munkakezdéssel, augusztus végéig, vagy akár szeptember elejéig.

Feladatok:

  • Kézi illetve „ békával” történő anyagmozgatás

  • Termelőgépek folyamatos alapanyag ellátásának biztosítása

  • Készáruk palettázása, mozgatása

Elvárások:

  • Terhelhetőség

  • Csapatjátékos beállítottság

  • Kreativitás

  • Lelkesedés

Előnyt jelent:

  • 18. életév betöltése

  • Heti 30-40 óra vállalása

  • Precizitás

  • Szorgalom

Munkaidő: Hétfőtől - Péntekig legfőképp 6:00 - 14:00 óra között

Munkavégzéshelye: Kistarcsa

Amit kínálunk

  • Bruttó 903 - 1173 Ft-os órabér !!

  • Általad alakított, rugalmas beosztás

Ha szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni, kapcsolatokat építeni és új ismerettségi körre szert tenni, várjuk jelentkezésed, az alábbi felületek valamelyikén;

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest