www.cvonline.hu
Anyagmérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.05.04.
Jelentkezési határidő: 2016.05.07.
Hirdetés azonosító: 829864
lejárt
Anyagmérnök

(Fejér)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű, piacvezető, a gumigyártás területen tevékenykedő ügyfelünk számára keresünk ANYAGMÉRNÖK munkakörre munkatársat azonnali kezdéssel

A leendő kolléga feladatai a következők lesznek:

- gyártási folyamatok fejleszetése
- fejlesztési projektek szervezése, koordinálása, végrehajtása,
- anyagvizsgálat és -tesztelés, eredmények kiértékelése,
- termékspecifikációk kezelése, módosítása
- kapcsolattartás a gyárral és az R&D központtal
- új beszállítók esetén az alapanyagok tesztelése, majd a gyártásba való bevezetése
- folyamatos riportálás a vezetőség felé

Munkavégzés helye: Dunaújváros

Követelmények
- lezárt felsőfokú anyagmérnöki végzettség,
- minimum középfokú AKTÍV angol nyelvtudás mind szóban és írásban
- Microsoft Office programokmagas szintű kezelése
- analitikus gondolkodásmód
- készség az összetett műszaki folyamatok megértéséhez
- csapatmunkára való hajlandóság
- pontos, precíz munkavégzés
- eredmények magabiztos prezentálása

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit a cég kínál:
- fiatalos csapat
- multinacionális környezet
- versenyképes fizetés és juttatási csomag
- utazási támogatás
- költözni hajlandó pályázóknak albérleti támogatás vagy a cég saját lakóparkjában való lakhatás