www.cvonline.hu

Anyagmérnök / Metallográfus

  • A hirdetés 840 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója Eger környéki partnere részére keres munkatársakat az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • A cég által gyártott fém alkatrészek keménység és szövetszerkezeti vizsgálatainak irányítása, elemzése

  • Mérési eljárások és anyagtechnológiai előírások kidolgozása

  • A gyártás anyagvizsgálati hátterének biztosítása

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség

  • 1 éves tapasztalat anyagvizsgálat terén

Előny:

  • Anyagmérnöki szakirány végzettség

  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Cafeteria

  • Versenyképes fizetés

  • Céges buszjáratok az alábbi településekről:

    Aldebrő, Bükkszék, Bükkszenterzsébet, Eger, Egerbakta, Erdőkövesd, Feldebrő, Istenmezeje, Kál, Kápolna, Mátraderecske, Parád, Parádsasvár, Pétervására, Recsk, Sirok, Sirok-Kőkútpuszta, Szajla, Szentdomonkos, Tarnalelesz, Tarnaszentmária, Terpes, Tófalu, Váraszó, Verpelét

Munkavégzés helye:

  • Eger környéke

Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő