www.cvonline.hu

Anyagmérnök - Heves megye

  • A hirdetés 1260 napja lejárt

Heves megyei, multinacionális hátterű partnercégünk részére keresünk Anyagmérnök munkatársat

Feladatok:

  • Fizikai és technológiai mérőszámok közvetítésére alkalmas vizsgáló berendezések tervezése, fejlesztése és alkalmazása.
  • Belső és külső minőségügyi auditoknál (folyamat- és rendszerauditok) szakmai támogatás nyújtása.
  • Gyártási anyagok vizsgálatának tervezése és kivitelezése a minőségbiztosítás számára.
  • Gyártási alapanyag ismereti szakvélemények készítése beleértve a megoldási javaslatokat is.
  • Team-megbeszéléseken való részvétel, illetve azok levezetése.
  • A fejlesztés és gyártási folyamatok támogatása gyártási alapanyag ismereti szakvéleményekkel és ajánlásokkal, különös tekintettel a gyártási alkatrészek edzésére vonatkozóan.
  • Beszállítói elsőminta vizsgálatok elvégzése.

Elvárások:

  • Anyagmérnöki vagy kohómérnöki végzettség
  • 3 év fémipari területen szerzett szakmai tapasztalat (hőkezelés is)
  • Projektmenedzsment ismeretek/projektmenedzsmentben való jártasság
  • Magabiztos fellépés, meggyőző erejű személyiség, jó kommunikációs készség
  • Angol és/vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete szóban és írásban
  • Továbbképzésre való hajlandóság
  • Utazási hajlandóság
Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!