www.cvonline.hu
Anyagmérnök gyakornok (Referenciaszám: PJ5147)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.03.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 1100124
lejárt

Anyagmérnök gyakornokot
keresünk székesfehérvári partnerünk megbízásából

Feladatok:
- Betét-összeállítási folyamat adminisztratív támogatása

- Belső hulladékáramlási folyamat nyomon követése, a folyamatok működéséhez kapcsolódó számítások elvégzése
- Vásárolt alapanyagok optimális felhasználhatóságának elemzése
- Specifikációk készítése
- Teljes anyagforgalmi folyamat hatékonyságának elemzése és nyomon követése
- Folyamatfejlesztési lehetőségek keresése

Elvárás:
- Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony

- Folyamatban lévő tanulmányok anyagmérnöki szakon
- Precíz munkavégzés
- Magabiztosság
- Heti min. 24 óra vállalása (H - P között)
- Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
- Rugalmas munkavégzés
- Tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség
- Bruttó 700 Ft/óra

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió