www.cvonline.hu

ANYAGKÖNYVELŐ/LOGISZTIKAI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 671 napja lejárt

Jelentős piaci részesedéssel rendelkező, magyar tulajdonú vállalkozásunk, debreceni telephelyére

ANYAGKÖNYVELŐ/LOGISZTIKAI ASSZISZTENS munkatársat keres.

Új munkatársunkra az alábbi feladatok várnak:

  • anyagok és eszközök beszerzésének és felhasználásának analitikus - költséghelyenkénti - könyvelése
  • fuvarszámlák analitikus nyilvántartása
  • közreműködés EKÁER működtetésében
  • a különböző anyag, eszköz és egyes közszolgáltatási (pl.: villamosenergia, víz ,gáz, egyéb közmű) beszerzési folyamat kontrolljaival kapcsolatos adategyeztetések végzése
  • anyag- és készletgazdálkodással összefüggő egyéb adminisztrációs és ellenőrzési feladatokban részvétel
  • folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal

A jelöltekkel szembeni elvárásaink:

  • minimum feltétel: érettségi bizonyítvány és mérlegképes könyvelői szakképesítés
  • logisztikai ügyintézői vagy egyéb az anyag- és készletgazdálkodással kapcsolatos további szakmai képesítés előnyt jelenthet
  • hasonló területen szerzett min. 2 éves gyakorlat szükséges
  • precíz, pontos munkavégzés
  • határozott fellépés, magabiztosság
  • alapvető műszaki érzék (különösen az építőipari anyaggazdálkodás területén szerzett tapasztalat)
  • erős felhasználói szintű számítógépes tudás - integrált rendszer ismeret
  • a munkakör betöltéséhez nem feltétel felsőfokú végzettség megléte, de előnynek tekintjük, ha a jelölt valamilyen közgazdasági vagy műszaki szakterületen szerzett diplomát, vagy felsőfokú szakképesítést

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük - a pozíció megjelölésével – részletes, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát, motivációs levelét és fizetési igényét a megadott elérhetőségre juttassa el.

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő