www.cvonline.hu

Anyagkönyvelő

  • A hirdetés 484 napja lejárt

Gyorsan mozgó fogyasztási cikkek (FMCG) területén az energiaital szektorban piacvezető, gyártással és kereskedelemmel foglalkozó Hell Energy Magyarország Kft. munkatársat keres szikszói palackozó üzemébe az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • SAP-ban történő anyagkönyvelés
  • A bejövő alapanyagok készletre vétele
  • Az elkészült késztermékek készletre vétele
  • Selejtezési adminisztratív munka
  • Kapcsolattartás más osztályokkal
  • Leltározás és készletfogyás figyelés
  • Excel kimutatások készítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Excel magas szintű ismerete
  • SAP ismerete – MM modulban szerzet gyakorlat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépjármű

Amit kínálunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan növekvő cég
  • Versenyképes jövedelem
  • Sikeres, fiatal, dinamikus csapat
  • Igényes munkakörnyezet
  • Határozatlan idejű szerződés

A fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzokat, motivációs levelet a pozíció megnevezésével és bruttó bérigény feltüntetésével 2016.08.22 -ig várjuk a lenti e-mail címre.

Felhívjuk a pályázók szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékig megfelelő jelölteket áll módunkban kiértesíteni a toborzás és kiválasztás egyes szakaszairól!

Info: Link megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő