www.cvonline.hu

Anyagkezelő

  • A hirdetés 636 napja lejárt

Cégünk, a MÁV. FKG.KFT. a MÁV. Zrt egyik leányvállalata. 1968. évi alapításától kezdve mára országos lefedettséggel, közel 1500 fővel, több milliárdos árbevétellel az ország egyik legjelentősebb vasúti pályaépítéssel, karbantartással, gép és alkatrészgyártással foglalkozó társaságává vált.

Anyagkezelő

munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • Szeged Divízió munkájához szükséges anyagok, eszközök biztosításához szükséges feladatok elvégzése
  • anyagterv készítése
  • anyagigények, anyag bizonylatok kezelése
  • fő-építésvezetőségek ellenőrzése
  • anyagkezeléshez kapcsolódó programok kezelése
  • szükséges leltározások elvégzése
  • statisztikák, kimutatások elkészítése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • állami középfokú (érettségi) vagy felsőfokú végzettség;
  • anyagkezelői képesítés
  • 2 éves szakmai tapasztalat

Előnyt jelent:

  • MÁV-os anyagkezelési tapasztalat

Juttatások:

  • alapbéren felül Cafatéria, valamint vasúti utazási menetkedvezményi igazolvány.

Munkavégzés helye:

  • A Társaság Szeged Divíziójának működési területe.

Jelentkezési határidő: 2015. augusztus 27.

Jelentkezés: az alábbi e-mail címen, magyar nyelvű szakmai önéletrajz, valamint végzettségek, képzettségek másolatainak megküldésével.

Helyek Csongrád
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő