www.cvonline.hu
Anyagkezelő (Debrecen) (INTS/DK/001)

Nemzetközi gyártó-termelő partnercégünk számára keresünk több műszakos munkarendet vállaló munkatársakat

Anyagkezelő

pozícióba.

 Feladatok:

  • A kiszállításra összekészített termékek darabszámának és típusának ellenőrzése
  • Az ellenőrzött termékek raktárba történő elhelyezése
  • Alapanyagok és félkész termékek előkészítése a munkautasításoknak megfelelően
  • A munkaterület tisztaságának fenntartása
  • A gyártási terület kiszolgálása a szükséges alapanyagokkal
  • Alapanyagok ki- és bevételezése a raktárból
  • Termelési határidők betartása

Elvárások:

  • Legalább általános iskolai végzettség
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk:

  • Cafeteria
  • Azonnali munkakezdés
  • Bejárás támogatása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát e-mailben.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória Gyártás / Termelés, Gyári munkás, Szakmunka / fizikai munka
Régió Hajdú-Bihar
Debrecen
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű