Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Anyagkezelő (Debrecen) (INTS/DK/001)

  • Az álláshirdetés 8 napja lett aktiválva

Nemzetközi gyártó-termelő partnercégünk számára keresünk több műszakos munkarendet vállaló munkatársakat Anyagkezelő pozícióba.

 Feladatok:

  • A kiszállításra összekészített termékek darabszámának és típusának ellenőrzése
  • Az ellenőrzött termékek raktárba történő elhelyezése
  • Alapanyagok és félkész termékek előkészítése a munkautasításoknak megfelelően
  • A munkaterület tisztaságának fenntartása
  • A gyártási terület kiszolgálása a szükséges alapanyagokkal
  • Alapanyagok ki- és bevételezése a raktárból
  • Termelési határidők betartása

Elvárások:

  • Legalább általános iskolai végzettség
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk:

  • Cafeteria
  • Azonnali munkakezdés
  • Bejárás támogatása (céges busz)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát e-mailben.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Elvárt nyelvtudás Magyar