www.cvonline.hu

Anyagkezelő (Debrecen) (INTS/DK/001)

  • A hirdetés 410 napja lejárt
Nemzetközi gyártó-termelő partnercégünk számára keresünk több műszakos munkarendet vállaló munkatársakat.

Feladatok:
  • A kiszállításra összekészített termékek darabszámának és típusának ellenőrzése.
  • Az ellenőrzött termékek raktárba történő elhelyezése.
  • Alapanyagok és félkész termékek előkészítése a munkautasításoknak megfelelően.
  • A munkaterület tisztaságának fenntartása.
  • A gyártási terület kiszolgálása a szükséges alapanyagokkal.
  • Alapanyagok ki- és bevételezése a raktárból.
  • Termelési határidők betartása.

Elvárás

  • Legalább általános iskolai végzettség.
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat.
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a követező e-mail címre: jelentkezes.debrecen@intsolution.hu

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013