www.cvonline.hu

Anyagkezelési kontroller

  • A hirdetés 337 napja lejárt

Az Eaton Corporation széleskörű termék- és szolgáltatáskörrel segíti vevőit épületek, repülőgépek, teher- és személygépjárművek, gépek és teljes vállalkozások energiagazdálkodásában úgy, hogy azok magasabb teljesítményt nyújtsanak kevesebb energia felhasználásával. Termékeink és az ezeket tervező és gyártó munkatársaink egy kiemelkedő vállalkozás részesei világszerte. Ha készen áll arra, hogy valami igazán jót hozzon létre és ehhez támogatást, elismerést kapjon, akkor az Eaton a megfelelő hely az Ön számára.

Győri gyárunk egy nagyon jól teljesítő szervezet, amely számos értékes áramkörvédelmi terméket gyárt tapasztalt munkatársai segítségével.

munkakörbe keresünk munkatársat győri gyárunkba

Feladatok:

  • Alapanyagok ciklikus leltározása, azok készleteinek rendezése a vállalatirányítási rendszerben
  • Az eltérésekről kimutatások készítése a vezetés számára
  • Aktív részvétel az eltérések okainak feltárásában, javító intézkedések megvalósításában
  • Napi ellenőrzési riportok futtatása SAP rendszerben
  • A logisztikai osztály által igényelt extra alapanyag ellenőrzések végrehajtása
  • Anyagáramlási folyamatok fejlesztése
  • Gyártásrendelések visszajelentésének felkövetése
  • Részvétel a ciklikus és az éves leltár előkészületeiben és a leltározásban

Elvárások:

  • Anyagkezelési kontroller, készletellenőr vagy készletkoordinátor munkakörben szerzett min. 3-5 év tapasztalat
  • SAP használati tapasztalat (2-3 év)
  • Középfokú angolnyelv ismeret
  • Jó együttműködő készség
  • Tömegtermelésben szerzett tapasztalat
  • Önállóság, precizitás, megbízhatóság
  • Jó elemző- és problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem valamint béren kívüli juttatások
  • Kihívást jelentő feladatok

Jelentkezés módja: Kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzát Kónya Rita HR Generalista részére küldje el a lenti e-mail címre.

Helyek Győr
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol