www.cvonline.hu

Anyagigény – és termeléstervező

  • A hirdetés 767 napja lejárt

A GESTAMP Hungária Kft., a világ egyik legnagyobb autóipari beszállítója a hegesztett és hidegen préselt karosszéria elemek tekintetében, a többségében új és magas színvonalon automatizált gépparkkal rendelkező móri termelő egységébe keres

tapasztalt munkatársat

Munkakörbe

Feladatok:

  • Biztosítja a termeléshez szükséges alapanyag, vásárolt komponens és csomagolóanyagok megfelelő időben és mennyiségben történő beérkezését
  • Az általa kezelt anyagokra programozott megrendelés készítése
  • Az általa kezelt anyagok nyomon követése, beszállítókkal folyamatos kapcsolattartás
  • Készletgazdálkodás (általa kezelt anyagok előírt készletszinten tartása)
  • Hiánylisták feldolgozása, és arról beszámoló készítése
  • Beszállítók szolgáltatási színvonalának folyamatos követése
  • Beszállítók felé logisztikai reklamációk kezelése
  • Rövid-, közép- és hosszú távú termelési terv készítése
  • Gyártási terv folyamatos karbantartása
  • A termelési terv egyeztetése a társosztályokkal
  • Vonatkozó KPI-k, riportok vezetése.
  • Indexváltások és új projektek bevezetésében való részvétel

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 2 éves, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás, előny német nyelvtudás
  • SAP ismeret
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Proaktivitás, rugalmasság, kitartás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezését a megpályázott pozíció nevének feltüntetésével a következő e-mail címre várjuk.

Gestamp Hungária kft. – Humán Erőforrás osztály

8060 Mór, Akai út 3.

Helyek Fejér
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol