www.cvonline.hu

Anyaggazdálkodó(BF-6350)

Régió:

Szolnok

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 830023
lejárt

Megbízónk multinacionális nagyvállalat. Angolul beszélő, motivált, dinamikus munkatársat keresünk számára anyaggazdálkodási feladatokra.
Az új alapanyagok bevezetésének és a régi alapanyag kifutásának koordinálása Késedelmes szállítások és számlák kezelése Készletellenőrzés; a vállalat készletszintjének a kívánt szinten tartása Beszállítókkal való kapcsolattartás Termeléstervezőkkel és vevői kapcsolattartókkal való folyamatos egyeztetés Hiányzó alapanyagok nyomon követése, beszerzése SAP használata, riportok, kimutatások készítése

Elvárás:
Hasonló területen szerzett 3 év tapasztalat.
Szakirányú felsőfokú végzettség.
Angol: aktív, magabiztos nyelvtudás

Előny:
SAP ismeret

Amit nyújtunk:
Stabil háttér egy globális vállalatnál
Versenyképes fizetés
Multinacionális munkakörnyezet

Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkavégzés helye
Szolnok
Egyéb hasonló állások Önnek
ÁRUBEÉRKEZTETÉSI TECHNIKUS

IMPC Personnel Hungária Kft.

Komárom-Esztergom megyében található neves ...
Magyarország

Logisztikai projektvezető (Kecskemét)

Hire-One Kft.

  Legyünk együtt sikeresek! Multinacionáli...
Csongrád, Csongrád, Szolnok, Szeged, Kecskemét

Ügyvezető asszisztens

Legyünk együtt sikeresek!   Gyártási tevék...