www.cvonline.hu

Anyaggazdálkodó

  • A hirdetés 1028 napja lejárt

Magyarország egyik legnagyobb üvegmegmunkáló

vállalkozása

munkatársat keres

Feladatok:

  • Termeléshez szükséges anyagellátás biztosítása
  • Gyárthatósági vizsgálatok elvégzése
  • Megrendelés állományhoz szükséges alap- és segédanyag készletek ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a gyártáselőkészítéssel, a gyártással és a beszerzéssel
  • Rendelések rögzítése és nyomon követése
  • Készlet szintek folyamatos figyelemmel kísérése
  • Raktárkészlet optimális szinten tartása

Elvárás:

  • hasonló területen szerzett gyakorlat
  • műszaki végzettség
  • önálló munkavégzés
  • problémamegoldó, proaktív, személyiség
  • erős számítógép felhasználói ismeret

Előny:

  • felsőfokú végzettség
  • idegen nyelv ismerete

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

pozíció megnevezésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő