www.cvonline.hu

Anyaggazdálkodó

  • A hirdetés 976 napja lejárt

Stabil háttérrel rendelkező budapesti, autóipari alkatrészeket gyártó cég keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Termeléshez szükséges anyagellátás biztosítása,
  • Rendelések kibocsátása, nyomon követése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • Együttműködés a termeléssel és a társosztályokkal
  • Beszállítói adatok könyvelése a vállalatirányítási rendszerben
  • Dokumentáció kezelése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (műszaki, gazdasági, (kül)kereskedelmi, logisztikai szakirány)
  • Hasonló területen szerzett 5 év szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás szóban és írásban
  • Haladó szintű MS Office ismeretek (word, excel)
  • Kiemelkedő kommunikációs és szervezési készség
  • Terhelhetőség, csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság
  • Határozott fellépés, proaktív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, hosszú távú lehetőség

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest (X. kerület)

Munkakezdés várható ideje:

2014. november

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol/német nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció feltüntetésével kérjük, küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol