www.cvonline.hu

ANYAGGAZDÁLKODÓ ÜGYINTÉZŐ

  • A hirdetés 534 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, a RÖSCH Mode Kft. megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Anyaggazdálkodó ügyintéző

Feladatok:

  • beérkező gyártási alapanyagok átvétele, bevételezése és rögzítése a számítógépes rendszerben
  • az alapanyagok diszponálása, összekészítése és kiadása a gyártási megrendelésekre
  • a gyártáshoz kapcsolódó dokumentumok elkészítése, rendszerezése, ezzel kapcsolatosan együttműködés a gyártási területekkel
  • kapcsolattartás a németországi partnerekkel
  • aktív részvétel a raktári és termelés kiszolgálási folyamatok optimalizálásában, feladatok megoldásában

Elvárások:

  • középfokú végzettség (kereskedelmi-, logisztikai végzettség előny)
  • termelővállalatnál vagy kereskedelemben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • számítógép vállalati rendszer felhasználói és MS Office ismerete
  • kommunikációképes német nyelvtudás
  • precíz, pontos, rugalmas munkavégzés
  • kiváló együttműködési képesség

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés

  • multinacionális környezet

  • rugalmas munkaidő

  • szakmai továbbfejlődés

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Kecskemét
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő