www.cvonline.hu

Anyaggazdálkodó - nyomdaipar

  • A hirdetés 1098 napja lejárt

  A közép-kelet európai régió egyik legnagyobb nyomdája keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Készletgazdálkodás alap-és kellékanyagokra vonatkozóan;
  • Raktári műveletek felügyelete;
  • Éves leltár előkészítése és bonyolítása;
  • Cikktörzs karbantartása az integrált vállalatirányítási rendszerben;
  • Raktárak teljesítményének mérése (teljesítménymutatók alapján).
Elvárások:
  • Nyomdaipari ismeretek, papíripari ismeretek;
  • Minimum középfokú szakmai végzettség, felsőfokú előny;
  • Vezetői képességek;
  • Precíz munkavégzés;
  • Jó analitikus képesség;
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete;
  • Excel felhasználói szintű, magabiztos ismeret;
  • Önálló leltározási gyakorlat.
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, részletes szakmai önéletrajzát magyar nyelven az 54.318-as referenciaszámra hivatkozva elküldeni szíveskedjen az alábbi e-mail címre.

Kattintson a lenti linkre a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő