Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Anyaggazdálkodó logisztikus

Tech People Hungary Kft.-Anyaggazdálkodó logisztikus
Hozzáadva 2012.05.02.
Hirdetés azonosító: 401870
lejárt

Megbízónk, a nyugat-dunántúli régió járműiparának meghatározó szereplője, egy 110 éves múltra visszatekintő német cég szombathelyi leányvállalata, amely világszerte elismert, kiváló minőségű vontatott jármű-futóműveket és felfüggesztési rendszereket, valamint agrár-gépipari termékeket gyárt és értékesít, az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

Feladatok:

•    A termeléshez szükséges produktív anyagok biztosítása
•    Szükségletek, lehívások tervezése, szervezése
•    Kapcsolattartás, együttműködés az anyavállalattal és a beszállítókkal
•    Havi statisztikák, kiértékelések elkészítése
•    Költségcsökkentési folyamat támogatása

Elvárások:

•    Minimum középfokú logisztikai vagy kereskedelmi szakirányú végzettség
•    Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Excel, Word, Outlook)
•    Tárgyalóképes német nyelvismeret (szóban és írásban)
•    Nagyfokú rugalmasság
•    Pontos, hatékony munkavégzés
•    Analitikus gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
•    Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
•    Stressztűrés, terhelhetőség

Előny:

•    Felsőfokú szakirányú végzettség
•    Szakirányú középfokú végzettség esetén egyéb felsőfokú végzettség
•    Angol nyelvtudás
•    Integrált rendszerhasználatban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

•    Szombathely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el nekünk szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével!

Szombathely
Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Termelés / Gyártás
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Szombathely

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése