www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.11.06.
Hirdetés azonosító: 1080768
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, a nyugat-dunántúli régió járműiparának meghatározó szereplője, egy 115 éves múltra visszatekintő német cég szombathelyi leányvállalata, amely világszerte elismert, kiváló minőségű vontatott jármű-futóműveket és felfüggesztési rendszereket, valamint agrár-gépipari termékeket gyárt és értékesít, az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

ANYAGGAZDÁLKODÓ

Feladatok:
  • A termeléshez szükséges alapanyagok biztosítása
  • Szükségletek, lehívások tervezése, szervezése
  • A keretrendelésekből lehívások kiadása, beszállítások ütemezése, ezek nyomon követése
  • Anyagszükségleti előrejelzések elkészítése
  • Készletgazdálkodás, készletszintek folyamatos ellenőrzése
  • Optimális raktárkészlet biztosítása
  • Havi statisztikák, kiértékelések elkészítése
  • Kapcsolattartás a német anyacéggel, a beszállítókkal, valamint az illetékes társterületekkel
  • Költségcsökkentési folyamat támogatása
Elvárások:
  • Felsőfokú logisztikai, gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvismeret
  • Utazási hajlandóság, rugalmasság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, pontos, hatékony munkavégzés
  • Analitikus gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Ügyfélközpontú szemléletmód
  • Stressztűrés
Előny:
  • Anyaggazdálkodás területen szerzett tapasztalat
  • Lean elvek (Kanban, FIFO, Supermarket) átfogó ismerete
Munkavégzés helye:
  • Szombathely

Tech People LÁBLÉC