Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Anyaggazdálkodó – Jászkisér

  • Frissítve 16 napja

MÁV-csoport
MÁV FKG Kft.

Anyaggazdálkodó

Helység
Jászkisér
Terület
Beruházás, beszerzés, készletgazdálkodás
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
Társaságunk, a nagy tradíciókkal rendelkező MÁV FKG Kft. a MÁV Zrt. leányvállalata. 1994. évi alapításától kezdve mára országos lefedettséggel, közel 1500 fővel, több milliárdos árbevétellel az ország egyik legjelentősebb vasúti pályaépítéssel, karbantartással, felújítással, valamint gép- és alkatrészgyártással foglalkozó társaságává vált.
Célunk, hogy hosszú távú, korrekt együttműködést alakítsunk ki minden meglévő és leendő partnerünkkel a megrendelői igényekből fakadó feladataink teljes körű és magas színvonalú ellátásával.

Feladatok

  • a beérkezett igények áttekintése és leellenőrzése
  • beszerzési eljárás előkészítése a beszerzési szabályzatban foglaltak figyelembe vételével
  • a megrendelés lebonyolításához szükséges folyamatok koordinálása
  • gondoskodik a megrendelések menetéről és azok megfelelő irattárazásáról

A munkakör betöltésének feltételei

  • érettségi vizsga
  • precíz, pontos és önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • felsőfokú végzettség
  • villamosipari anyagok magas szintű ismerete
  • Közbeszerzési törvény ismerete

Amit ajánlunk

  • válaszható béren kívüli juttatás
  • alanyi jogú juttatás
  • vasúti utazási menetkedvezményi igazolvány

2016.12.14.

Bővebb felvilágosítást ad
Dudar Éva Bianka 30/2053969

Várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye Jászkisér
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Jász-Nagykun-Szolnok