www.cvonline.hu
Anyaggazdálkodási vezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.04.
Hirdetés azonosító: 905655
lejárt

Pécsi multinacionális partnercégünk részére munkatársat keresünk a következő pozícióba:

Feladatok:

  • A logisztikai és raktár részleg munkájának vezetése, folyamatok irányítása, optimalizálása, adminisztrálása, úgy mint a:
  • Készleten lévő termékek ellenőrzése és feldolgozása
  • Termelési megbízások és készletek összeállítása
  • Megrendelések összeállítása, komissiózása a minta szállítócsomag szerint
  • Áruátvételi folyamatok biztosítása
  • Teljesítmény- és raktárstatisztikák készítése
  • Mechanikai hibaelhárítások, berendezések, szállítószalagok felügyelete
  • Beosztott munkavállalók menedzselése, motiválása
  • Elsődleges kapcsolattartó a raktár és a vevők között
  • Projektmunkák támogatása (selejtezés, leltározás, munkavédelem és minőségügy)

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett több éves szakmai és vezetői tapasztalat
  • ERP-rendszerek ismerete (SAP, raktárkezelő rendszer stb.)
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret (Windows, Excel, Word)
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó szervezőkészség, terhelhetőség
  • Együttműködési képesség, csapatszellem
  • Német és/vagy angol nyelvismeret előny

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Stabil háttér egy folyamatosan fejlődő cégnél

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.