www.cvonline.hu

Anyaggazdálkodási Vezető

  • A hirdetés 845 napja lejárt
Multinacionális, fejlődésben lévő autóipari partnercégünk megbízásából keresünk Anyaggazdálkodási Vezetőt.

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Feladat:
  • Az anyaggazdálkodási és tervezési részleg munkájának vezetése a stratégiai célok érdekében;
  • Készletgazdálkodási tervek kidolgozása és bevezetése valamint az ellátási lánc fejlesztése a meghatározott átfutási idők elérése érdekében;
  • A cég hatékony és fenntartható beszerzési stratégiájának kidolgozása, folyamatos működésének biztosítása;
  • Szállítói szerződésekben való aktív részvétel a Beszerzési vezetővel együtt működve,
  • Az anyagellátás és kapacitások összehangolása a termeléstervezés által, a vevői igények figyelembevételével;
  • Költségcsökkentő projektek és beruházások megtervezése és végrehajtása;
  • Költségmegtakarítási tervek kidolgozása és megvalósítása a beszerzés minden területére;
  • Részvétel gyári, európai és világszintű fejlesztési projektekben;
  • Az irányítása alá tartozó csapat vezetése, motiválása és fejlődésük biztosítása;
  • Az operációs és stratégiai beszerzők munkájának támogatása, munkájuk irányítása.

Képzettség típusa: Logisztika

Szükséges végzettség: Felsőfokú, szakirányú végzettség

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség;
  • Tárgyalási szintű angol és német/spanyol/francia nyelvtudás;
  • Fémek beszerzésében szerzett tapasztalat;
  • Autóipari gyártó cégnél szerzett, min. 5 éves beszerzői és/vagy logisztikai, anyaggazdálkodási vezetői tapasztalat.

Nyelvismeret: Angol, tárgyalási szint

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: O02scm

Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítő

Trenkwalder Kft

A Dinocoop Kft. számára keresünk új munkatársat...
Budapest

Ügyfélszolgálati specialista román-angol nyleven

Multinacionális partnerünk számára keresünk 6 h...
Budapest

Tej árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Tej árufeltöltő Munkavégz...