www.cvonline.hu

Anyaggazdálkodási vezető

  • A hirdetés 1100 napja lejárt

Cégünk munkaerő-közvetítéssel foglalkozó vállalat.  Több Partnerünk is a gyártó szektorban tevékenykedik.  Most az egyik eu-i cég számára keresünk - középvezetői pozícióba- munkatársat:

Feladatok:

-         anyaggazdálkodási terület munkájának összefogása

-         alapanyag megrendelések és beszerzések irányítása és felügyelete

-         havi és negyedéves riportok, elemzések elkészítése

-         extra szállítási igények megvizsgálása és jóváhagyása

-         folyamatok optimalizálása, hatékonyságnövelés megvalósítása

-         riportolás az operations manager számára

-         kapcsolattartás a társterületekkel

Követelmények Partnerünk részéről:

-         felsőfokú végzettség

-         min. 3 éves tapasztalat anyaggazdálkodás/logisztika területen

-         SAP ismerete

-         MS Office teljes körű ismerete

-         tárgyalóképes angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: ÉK-Mo (a régióval kapcsolatban is nyugodtan érdeklődjön nálunk, a lenti email címen)

Juttatások:

-         bejárás teljes támogatása, esetleg albérleti hozzájárulás (költözés esetén)

-         motiváló bérezés és cafeteria

-         hosszú távú, fejlődési lehetőséget magába rejtő munkalehetőség