www.cvonline.hu

ANYAGGAZDÁLKODÁSI VEZETŐ

  • A hirdetés 101 napja lejárt

Az SFL technologies Kft. munkavállalót keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Korrekt raktári rendszer kidolgozása, valamint ezt támogató számítógépes rendszer bevezetése
  • A bejövő áru minőségi és mennyiségi átvétele, illetve ennek megszervezése
  • Raktári dolgozók koordinálása
  • Az áru tároló helyre tárolásának megszervezése, raktári csapat irányítása
  • Rakodás megszervezése
  • A raktározási tevékenység optimalizálása, az árukiszolgálás hatékonyságának és megbízhatóságának növelése, az optimális helykihasználás megteremtése.
  • A raktár rendjének és tisztaságának folyamatos fenntartása.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben eltöltött min. 3 éves gyakorlat
  • Magas szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Acces)
  • Német és/vagy angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Anyaggazdálkodás/beszerzés területén szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kereseti lehetőség
  • Fix alkalmazás egy nemzetközileg elismert vállalatnál
  • Bérezés megegyezés szerint
  • Munkába járás térítése

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el magyar és német nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével a lenti e-mail címre.

Helyek Vas
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő