www.cvonline.hu
Anyaggazdálkodási vezető (Referenciaszám: PJ2853)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.06.18.
Jelentkezési határidő: 2014.06.21.
Hirdetés azonosító: 823723
lejárt

Termékeiről világszerte elismert, járműiparban tevékenykedő partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba

ANYAGGAZDÁLKODÁSI VEZETŐ

Feladatok:
- A termeléshez szükséges alapanyagok, alkatrészek ellátásának biztosítása
- A diszpozíciós team vezetése
- Az előzetes gyártási tervek lebontása, azok alapján anyag beérkezések tervezése, anyagrendelések kiadása
- Raktárkészlet megtervezése a mindenkori értékesítési előrejelzések alapján
- Optimális készletszintek folyamatos meghatározása
- Kapacitás függvényében egyes tételek legyártatása alvállalkozókon keresztül
- Szűk keresztmetszetek felismerése, megszüntetése, intézkedések meghozatala
- Kapcsolattartás, együttműködés a konszern német anyavállalatának részlegeivel
- Szoros kapcsolattartás a stratégiai beszerzéssel
- Új termékek termelésbe való bevezetésének anyaggazdálkodási támogatása
- Anyaggazdálkodással, készletgazdálkodással kapcsolatos analitikák vezetése, folyamatos elemzése
- Beszámolók készítése a vezetőség számára
- Projekttevékenységek irányítása, ill. részvétel projektfeladatokban

Elvárások:
- Releváns felsőfokú végzettség
- Anyagdiszpozíció területén gépipari, autóipari környezetben vezetői munkakörben szerzett több éves tapasztalat
- Tárgyalóképes, aktív német nyelvtudás
- Sokrétű termékskála kezelésében szerzett gyakorlat
- Stratégiai és operatív tervezési ismeretek
- Határozott egyéniség, jó kommunikációs és vezetői képesség
- Önálló és csapatban történő munkavégzés
- Proaktív szemléletmód és problémamegoldó készség
- Rugalmasság, nagyfokú precizitás és terhelhetőség
- Kiváló analitikus képesség
- Sokrétű termékskála kezelése
- Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
- Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:
- Műszaki, gépipari végzettség
- Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:
- Szombathely

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes javadalmazási rendszer
- Nemzetközi vállalati kultúra
- Fiatal, dinamikus csapat
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Nyelvi fejlődési lehetőség

Kérjük, csatolva küldje el szakmai önéletrajzát valamint kísérőlevelét Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Szombathely