www.cvonline.hu

ANYAGGAZDÁLKODÁSI ÜGYINTÉZŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 1041810

Fejér megyei multinacionális vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A gyártáshoz szükséges anyagok diszponálása
  • Napi kapcsolattartás a beszállítókkal, a beszállítások nyomon követése, felügyelete
  • Csomagolóanyagok be-, és visszaszállítása
  • A logisztikai háttér biztosítása alkatrészváltozások, felfutások, kifutások esetén

Elvárások

  • Szakirányú végzettség,
  • Gyártó vállalatnál szerzett több éves tapasztalat - preferáltan hasonló munkakörben
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó képesség, precíz, pontos munkavégzés, csapatmunkára való képesség

Előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás
  • SAP ismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Változatos munka, versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ANYAGGAZDÁLKODÁSI ÜGYINTÉZŐ, Fejér megye