www.cvonline.hu

Anyaggazdálkodási ügyintéző (Referenciaszám: HM-663)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2016.01.16.
Hirdetés azonosító: 867708

Feladatok:

  • A gyártáshoz szükséges anyagok diszponálása
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • A beszállítások nyomon követése, felügyelete
  • Csomagoló anyagok be- és visszaállítása
  • A logisztikai háttér biztosítása alkatrészváltozások, felfutások, kifutások esetén

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség vagy több éves tapasztalt hasonló munkakörben
  • Angol és német nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Csapatmunkára való képesség

Előny:

  • SAP ismeret

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés!

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol valamint német nyelvű önéletrajzait a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-663-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a +36 20/983 61 73-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Mór
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő