www.cvonline.hu

Anyaggazdálkodási munkatárs

  • A hirdetés 1262 napja lejárt

A MOL Nyrt. Készlet- és Raktárgazdálkodás szervezete munkatársat keres a következő munkakörbe:

Munkavégzés helye: MOL LUB Kft. Almásfüzitő

A munkakör célja:

MOL LUB szintű készletek meghatározása, elemzése, értékelése és keretszerződés szerinti lehívása a tervezett készletszintek betartása és rendelkezésre állásának érdekében.

Feladatok:

  • Közreműködik a MOL LUB szintű készletterv elkészítésében az üzletági tervek figyelembe vételével, az elfogadott terveket végrehajtatja.
  • MOL LUB szinten vizsgálja a készletmozgásokat, kimutatja és elemzi a tervtől való eltérések okait, javaslatot tesz a végfelhasználók számára készletpótlási ügyvitelükre vonatkozóan, a tervtől való eltérés korrekciója érdekében.
  • Meghatározza a készletezett és nem készletezett cikkek állományát és optimális arányukat a készletezési költségek csökkentése céljából.  Információkkal látja el a meghatározott társszervezeteket, közreműködik az üzembiztonsági készletek körének és készletszintjének meghatározásában.
  • Vizsgálja a cikkek termékcsalád kódjait, ezek alapján javaslatot tesz a megfelelő megrendelésekre az új és helyettesítő termékek körére vonatkozóan, valamint a MOL integrált szintű inkurrencia feltárásával hozzájárul az elfekvő készletek csökkentéséhez.
  • Vizsgálatot végez a MOL szintű készletekre ABC analízis, túlkészletezettség, kiemelt cikkek, korosítás tekintetében, ezek alapján javaslatot tesz a megfelelő készletszintekre a költségek csökkentése érdekében a folyamatos működés biztosítása mellett.
  • A kiszolgált partnerek minőségbiztosítási rendszeréhez igazodva ellenőrzi a konform minőségbiztosítási rendszer működését.
  • Tervezi, ellenőrzi a konszignációs szerződéseket, konszignációs készletszinteket.
  • Ellenőrzi a raktárak közötti, illetve a felhasználási helyekre történő szállítási lánc működőképességét és gazdaságosságát.
  • Ellenőrzi a hasznosítható hulladékok értékesítésének folyamatát, és felügyeli annak betartását.
  • Folyamatos kapcsolatot tart a feladatköréhez tartozó anyag/eszköz és szolgáltatás beszerzési kategóriákban érintett belső megrendelő üzleti és funkcionális egységekkel. Tájékoztatja a szakmai irányítást ellátó vezető beszerzőt az esetleges problémákról, belső reklamációkról, és a szakmai egyeztetésnek megfelelően jár el.
  • A vezető beszerző szakmai felügyelete mellett lebonyolítja a feladatköréhez tartozó anyag/eszköz és szolgáltatás beszerzési kategóriákban a keretszerződés szerinti lehívási folyamatokat.

Követelmények:

  • középfokú végzettség és logisztikai, raktározási, készletgazdálkodási ismeretek
  • legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • kiváló számítógépes (MS Office, SAP) ismeretek
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • logisztikus vagy közgazdasági végzettség
  • minőségirányítási rendszerek ismerete
  • Főnix rendszer ismerete
  • angol nyelv magas szintű ismerete.

Amennyiben ez az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését a lenti linken keresztül. Kérjük, regisztráljon a Karrier címszó alatt!

Az Ön toborzási szakértője: Valentinyi Emese (+36-20-4249-963).

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő