www.cvonline.hu

ANYAGGAZDÁLKODÁSI GYAKORNOK – DIÁKMUNKA

  • A hirdetés 244 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

DIÁKMUNKA

ANYAGGAZDÁLKODÁSI

GYAKORNOK

A Job Force Iskolaszövetkezet partnercége számára keres nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákot, akit érdekel is az anyaggazdálkodás (beszerzés/import) és gyakorlati tapasztalatokra szeretne szert tenni ebben a témában.

Feladatok:

  • kapcsolattartás, információgyűjtés a külföldi beszállítókkal
  • igények felülvizsgálat, megrendelések kiadása Oracle rendszerben
  • cikkszámok nyomon követése a megrendeléstől a számlázásig
  • társosztályokkal való együttműködés (mérnökség, pénzügy, minőségbiztosítás)
  • raktározással kapcsolatos ügyintézés; külső/belső raktár közötti koordináció

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • egyetemi/főiskolai tanulmányok kapcsolódó területen (nappali tagozatos hallgatói jogviszony)
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Outlook, Excel, Word)
  • pontosság, önállóság
  • precizitás, megbízhatóság
  • kiváló kommunikációs készségek

Munkavégzés helye: Gyál

Jelentkezés: e-mailben, a lenti e-mail címre küldött szakmai önéletrajzoddal. Az üzenet tárgya a következő legyen: ANYAG_GYAK.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő