Anyaggazdálkodási és anyagátvételi munkatárs (Referenciaszám: PJ5196)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.01.07.
Jelentkezési határidő: 2017.01.14.
Hirdetés azonosító: 1102886
lejárt

Székesfehérvári, fémipari, multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Anyaggazdálkodási és anyagátvételi munkatárs

Feladatok:
- Anyagátvétel, beérkezett áruk ellenőrzése
- Átvétel igazolása, illetve a bevét könyvelése Oracle-ben
- Gépi és kézi anyagmozgatás
- Minőségi reklamációk kezdeményezése
- Kapcsolattartás a számlázással, a raktárakkal

Elvárások:
- Legalább középfokú műszaki ismeret
- Vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány
- Raktározási, logisztikai területen szerzett legalább 1 éves releváns tapasztalat
- Felhasználói szintű MS Office ismeret

Előny:
- Anyagkönyvelési gyakorlat
- Oracle ismerete

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
- 13. havi bér
- Karácsonyi juttatás
- Egészség - és életbiztosítás
- Munkába járás támogatás
- Stabil, biztos munkahely

- Korszerű munkakörülmények
- Folyamatos szakmai fejlődési, tanulási lehetőség

Kérjük, magyar nyelvű, fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kováts Judit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.