www.cvonline.hu
Anyagfeltöltő
Trenkwalder Kft
Régió: Veszprém, Veszprém
Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2017.11.21.
Hirdetés azonosító: 1202356
lejárt

ANYAGFELTÖLTŐ pozícióba keresünk munkatársakat veszprémi Partnerünkhöz!

Feladatok:

  • Gyártósorok anyagfeltöltése
  • Termékek mozgatása
  • Raktár környezetének rendben tartása
  • Kézi anyagmozgatás

  • Elvárások:

    • Raktározási ismeretek
    • 3 műszak vállalása

    Amit nyújtunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Kulturált munkakörülmények, fejlődési lehetőség
  • Étkezési támogatás
  • Útiköltség 100%-os térítése
  • Bónuszok , túlórázási lehetőség
  • Iskola kezdési támogatás
  • Cafetéria
  • 13. havi fizetés

  • Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.

    Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
    Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
    Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.