www.cvonline.hu

Anyagbeszerző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.01.21.
Hirdetés azonosító: 963747

Nemzetközi háttérrel rendelkező, fémipari tevékenységgel foglalkozó, partnercégünk saját csapatába keresünk munkatársat, az alábbi munkakörre:

Feladatok:
  • fémipari termékekkel kapcsolatos naprakész ismeretek,
  • beszállító partnerek felkutatása, kiválasztáshoz kapcsolódó elemzések elkészítése,
  • folyamatos kapcsolattartás a gyártási részleggel, beszállítókkal,
  • felettesek tájékoztatása a várható beszerzési árakról, lehetőségekről,
  • feladatkörhöz kapcsolódó egyéb adminisztratív feladatok ellátása,
Elvárások:
  • legalább középfokú végzettség,
  • hasonló munkakörben szerzett, 3-5 éves releváns fémipari tapasztalat,
  • MS Office ismeret,
  • kiváló kommunikációs és vezetői kompetenciák,
  • elhivatottság, céltudatosság, kitartás.
Előny:
  • felsőfokú végzettség,
  • német- és/vagy angol nyelv társalgási szintű ismerete,
  • fémipari beszállítói kör ismerete.
Amit kínálunk:
  • versenyképes jövedelem és utazási támogatás
  • kihívásokkal teli munkakör
  • szakmai fejlődési lehetőség egy professzionális környezetben
  • stabil háttérrel rendelkező cégcsoport
  • önálló munkavégzési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Csongrád
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Csongrád megye
Kapcsolat:
Részletes, szakmai önéletrajz elküldésével és a pozíció pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!