www.cvonline.hu

Anyagbeszerző munkatárs

  • A hirdetés 280 napja lejárt

Épületüzemeltetéssel foglalkozó multinacionális vállalat

veszprémi munkahelyére

keres

anyagbeszerző munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Anyagbeszerzés (műszaki, egyéni védőeszközök stb.) céges gépjárművel
  • hivatalos és sürgős ügyek (eszközök javítása stb.) intézése
  • szállítólevelek és egyéb dokumentumok előkészítése
  • különböző csomagok összekészítése
  • a munkaruha raktár folyamatainak segítése

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • büntetlen előélet
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • előny a veszprémi, illetve a budapesti helyismeret

Amit kínálunk:

  • főállású munkaviszony, hosszú távú munkalehetőség
  • kiemelt bérezés
  • azonnali belépés

Fényképes szakmai önéletrajzot fizetési igény és pozíció megjelölésével az alábbi címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő