www.cvonline.hu

Anyagbeszerző (Heves)

  • A hirdetés 1078 napja lejárt

Heves megyei felépítmény és fémszerkezet gyártó megbízó Partnerünk részére keresünk Anyagbeszerző munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Az üzem részére a termeléshez, fenntartáshoz, kooperációs és egyéb feladatok ellátásához szükséges anyagok beszerzése
  • Ajánlatok bekérése, szállítási és gyártási feltételek egyeztetése
  • Megrendelések, szerződések előkészítése
  • A szerződésben foglaltak teljesítését folyamatosan figyelemmel kíséri, kapcsolatot tart a szállítóval és a társosztályokkal
  • A beérkezett áruk, anyagok értékének elszámolását az érvényes szabályzatok szerint végzi
  • Külföldi és belföldi partnerekkel folyamatos kapcsolattartás
  • Közreműködik a társosztályok által kezdeményezett - beszerzett anyagokra vonatkozó - esetleges minőségi kifogás folyamatának intézésében
  • Intézkedik a vásárolt áruk, anyagok beszállításáról és a raktárba történő leadásáról, a szükséges bizonylatolásról

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség és logisztikai tapasztalat előny
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
  • Legalább 2-3 éves beszerzés területen szerzett gyakorlat
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Integrált vállalati irányítási rendszer ismerete (SAP ismert előny)
  • Stressz tűrő képesség
  • Precizitás, önállóság
  • Rendszerszemlélet
  • Megbízhatóság

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.