www.cvonline.hu

Anyagbeszerző, beszerzési asszisztens

  • A hirdetés 592 napja lejárt

A Ramivo Manufacturing Hungary Kft. anyagbeszerő, beszerzési asszisztens munkakörbe keres munkatársat:

Anyagbeszerző,  beszerzési asszisztens

Feladatkör:

  • Acél alapanyagok beszerzése /projektekben való részvétel/
  • Beszerzési döntések előkészítése a beszerzési  lánc  optimalizálás, minőségi-,  szállítási teljesítmény és ár figyelembevételével, a beszerzési döntésekben való aktív részvétel  / ártárgyalások lebonyolítása/
  • Műszaki módosítások koordinálása és egyeztetése a beszállítókkal
  • Piackutatások végzése a közép- és kelet-európai piacokra összpontosítva, beszerzési források lokalizálása, kezelése azon beszállítói problémáknak amik túlmutatnak a logisztikai beszerzés hatáskörén
  • Új alkatrészek határidőre történő beszerzésének biztosítása új vevői projektek esetén
  • Új vevői projektek árkalkulációinak elkészítése

Elvárások:

  • Tárgyalóképes német nyelvtudás vagy angol nyelvtudás
  • Fémek, fém-alkatrészek és kötőelemek nagy volumenű beszerzésében szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat beszerzési vagy projekt menedzsment logisztika területen lehetőleg acélszerkezet gyártásban
  • Gazdasági végzettség jó műszaki ismeretekkel vagy műszaki végzettség gazdasági beállítottsággal
  • Tárgyalási tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, SAP ismeret előny
  • Mobilitás, flexibilitás

Amit kínálunk:

  • Számos fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi környezet, hatékony és együttműködő csoport
  • Versenyképes jövedelem

Jelentkezni  az önéletrajz megküldésével lehet.

A jelentkezők önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

RAMIVO Manufacturing Kft

7090 Tamási, Szabadság u. 91.

Telefon: 06-74-573 961

Helyek Tolna
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol