www.cvonline.hu
Anyagáramlási koordinátor
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.01.03.
Jelentkezési határidő: 2015.01.06.
Hirdetés azonosító: 867088
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Elektromos berendezések gyártásával multinacionális partnerünk magyarországi üzemébe keresünk Anyagáramlási koordinátort kollégát.

Feladatok:

- Az anyagáramlási folyamatok optimalizálása, fejlesztése a vállalat hat gyártó egységében a folyamatos termelés biztosítása érdekében
- A létező raktározási rendszerek felülvizsgálata, fejlesztése az alapanyag, félkész- és késztermék pontos nyomon követhetősége illetve az anyaghiányok megszüntetése érdekében
- Napi kapcsolattartás a gyártó egységek vezetőivel és a logisztika munkatársaival

Munkavégzés helye

- Pest megye (Budapesttől 40-45 km, keleti irányban)

Követelmények
Elvárások:

- gépészmérnöki végzettség
- logisztikai folyamatok ismerete
- lean eszközök ismerete
- kommunikációs szintű angol nyelvismeret
- gyártó vállalatnál szerzett legalább fél-egy év szakmai tapasztalat

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest