Nemzetközi, biztos háttérrel rendelkező gyártócég számára keresünk

ANYAGÁRAMLÁSI KOORDINÁTOR

(HF 10-6967)

munkatársat.

 Feladatok

  • Anyagáramlási folyamatok optimalizálása, gyárépületek közti anyagáramlás felügyelete,
  • Bejövő áruk átvételének felügyelete, készletkövetés,
  • Riportálás a minőségügyi, valamint a termelési részleg felé,
  • Anyagmozgató munkatársak koordinálása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (előny: műszaki vagy logisztikai),
  • Gyártócégnél hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Előny: angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés,
  • Előrelépési lehetőség.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Gödöllő környéke,
  • Munkakezdés: akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-6967"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése