www.cvonline.hu

ANYAG ÉS HIDEGALAKÍTÓ PROJEKTMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 970088

Fejér megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Termék-, gyártóeszköz-, gyártási folyamat, illetve alapanyag bevezetéssel, módosításokkal kapcsolatos projektvezetői tevékenység folyamatának végrehajtása és koordinálása
  • Új projektek előkészítése, koncepciók, specifikációk kidolgozása
  • Új projektekhez tartozó időtervek, szükséges ajánlatok elkészítése
  • Új projekthez tartozó gyártási dokumentációk elkészítése (Procesflow, FMEA, ODS stb.)
  • Változások folyamatos nyomon követése és bevezetésük koordinálása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal (logisztika, minőségügy, launch, termelés, németországi CBU-val)
  • Szériagyártásban futó termékekhez kapcsolódó folyamatok berendezések optimálása, szükség szerinti módosítása
  • Egyéb speciális projektmunkák koordinálása (géptelepítések, kapacitásszámítás, prezentációk készítése)
  • Hidegalakítási, szegecselési (tömítő, vágó) feladatok alkalmazása, ezen alkalmazások szakértői támogatása

Elvárások

  • Gépész/anyagmérnöki végzettség
  • Legalább 3 éves autóipari szériagyártásban szerzett tapasztalat
  • CAD program alapszintű felhasználói ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs tárgyalási készség, határozott személyiség
  • Önálló, szisztematikus munkavégzés, terhelhetőség, minőségközpontúság
  • Csapatmunkában való jártasság

Előnyt jelent

  • Német nyelvismeret
  • SAP ismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások, teljes utazási költség támogatás
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ANYAG ÉS HIDEGALAKÍTÓ PROJEKTMÉRNÖK, Fejér megye