www.cvonline.hu

Anyag- és eszközkezelési szakelőadó

  • A hirdetés 773 napja lejárt

A MÁV Zrt.

Fejlesztési és Beruházási Főigazgatóság szervezete munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • A MÁV Zrt. által biztosítandó szakanyag feltétellel megkötött tervezhető karbantartás, felújítás és beruházási munkák kivitelezésére a MÁV FKG Kft.-vel megkötött szerződések esetében a munkákhoz tartozó Beszerzés Támogató Alkalmazás (BTA) rendszerben rögzített előzetes igények felülvizsgálata és szakmai jóváhagyása.
  • Az üzleti tervhez szükséges anyagtervek összeállítása. A tervezett és a soron kívüli anyagigénylések koordinálása, nyilvántartása.
  • A jóváhagyott tervek alapján a MÁV Zrt. által biztosítandó szakanyag feltététellel megkötött tervezhető karbantartás, felújítás és beruházási munkák kivitelezésére megkötött szerződések esetében a munkákhoz tartozó Basware (BW) rendszerben rögzített, ellenőrzött szakanyag igény feladások felülvizsgálata és szakmai jóváhagyása.
  • Az FKG Kft. által BW rendszerben igényelt és a MÁV Zrt. által nem biztosított szakanyagok elkülönítése, nyilvántartása.
  • Kapcsolattartás és egyeztetés az anyagbiztosítási folyamatában közreműködő szervezetekkel.
  • Közreműködés a szakanyag minősítési eljárásokban, részfeladatok végzése a cikkszám meghatározásban.
  • Jelentések, statisztikák készítése, adatszolgáltatás.
  • Közreműködik a szakirányú utasítások, szabályozások készítésében, módosításában.

A pozíció betöltésének feltételei:

  • felsőfokú állami iskolai végzettség (műszaki jellegű),
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
  • anyaggazdálkodási és leltározási utasítások ismerete, technológiai folyamatok ismerete,
  • 1 év szakmai gyakorlat

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését jelentkezését szakmai önéletrajz megküldésével, bérigény és a munkakör pontos megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő