www.cvonline.hu

Anyag- és eszközkezelési szakelőadó I.

  • A hirdetés 674 napja lejárt

A MÁV Zrt.

Pályavasúti Üzemeltetési Főigazgatóság Technológiai Központ szervezete munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Az anyag- és eszközigénylések összeállítása, felülvizsgálata, valamint az anyag- és eszköznyilvántartás koordinálása.
  • A felesleges, megsemmisült eszközök selejtezésének koordinálása.
  • Adatszolgáltatás terv-tény elemzésekhez.
  • A központi üzemeltetésű távközlési- és a GSM-R hálózat tartalékanyagok elosztása, meghibásodási mutatók nyomonkövetése, statisztikák készítése, gyártási hibák kiszűrése, garanciális igények érvényesítése a szállító felé.
  • Az eszközökhöz kapcsolódó költségek alakulásának, valamint ezekhez kapcsolódó pénzügyi, számviteli folyamatok utólagos ellenőrzése.

A pozíció betöltésének feltételei:

  • középfokú állami iskolai végzettség
  • felsőfokú (gazdasági vagy anyaggazdálkodási, logisztikai) szakképesítés
  • 3 év távközlési területen szerzett műszaki gyakorlat
  • szakterületre vonatkozó utasítások, szabályok, rendeletek ismerete
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Word, MS Excel)
  • orvosi alkalmasság

A jelentkezések elbírálásánál előnyt jelent:

  • Angol műszaki szakmai nyelvismeret
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését jelentkezését szakmai önéletrajz megküldésével, bérigény és a munkakör pontos megjelölésével az alábbi email-címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő