www.cvonline.hu

Antenna szerelő

  • A hirdetés 750 napja lejárt

 Budapesti székhelyű cég keres elsősorban nagyfokú
szakmai tapasztalattal rendelkező

antenna szerelőket.

Előny ha a jelentkezők,már dolgoztak korábban valamelyik nagyobb szolgáltatónál,(Digi,T-home,UPC) illetve,ha Tatabánya,vagy Esztergom és környéke a jelentkező lakhelye.

Ugyancsak keresünk munkavállalókat,egész Buda területéről (XXII,XI,XII,II,III,kerületek,vagy ezek közvetlen agglomerációja) .

Cégünk kábeles hálózatok kiépítésével foglalkozó ágazata,szintén szerelőket keres,hírközlési hálózatok építésére , karbantartására egész Budapest területéről,illetve annak közvetlen agglomerációjából.

Feladatok:

  • műholdas rendszerek kiépítése,és karbantartása,
  • kábeles ágazatban hírközlési hálózatok kiépítése és karbantartása.

Elvárások:

  • A fent leírtakkal összhangban, ezeken a területeken szerzett, legalább 1-2 éves tapasztalat,
  • MS Office, illetve alapvető számítógépes ismeretek kötelezők,
  • Internet előfizetéssel, és nyomtatóval rendelkeznie kell a munkavállalónak a munka elvégzéséhez,
  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • Orvosi alkalmasságira elküldjük a munkavállalót, a munkába állása előtt.

Amit kínálunk:

  • A fizetésen kívül, szolgálati autó,és telefon,valamint szerszámok.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő