www.cvonline.hu

Anlagemechaniker (Sanitär/Heizung/Klimaanlage)-Deutschland

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.08.20.
Hirdetés azonosító: 923369
lejárt

Country:

Germany (+49)

Description of position:

Für unseren anspruchsvollen Kunden im Raum Stuttgart suchen wir Anlagenmechaniker (Sanitär/Heizung/Klimaanlage)

Duties:

Aufgaben:

• Heizungsinstallationen

• Sanitärinstallationen

Requirements, skills:

Elvárások:

• szakmunkás bizonyítvány mint vízvezeték/fűtés/klímaberendezés szerelő vagy ezzel egyenértékű végzettség.

• többéves szakmai tapasztalat

• fizikai terhelhetőség és önálló munkavégzés

• hegesztésben való jártasság előny

• kommunikációképes német nyelvtudás +szaknyelv ismerete

• jogosítvány + saját gépjármű előny

Known languages:

kommunikationsfähige Kenntnisse in der deutschen Sprache

Short company info:

Schon seit Jahren gehört unsere Kunde zu den führenden Anbietern von Personal-Dienstleistungen in Deutschland.

Additional info:

Amit kínálunk:

• Legális, bejelentett németországi munkahely

• havi vagy többhavi váltások, de hosszútávú munkalehetőség

• betegbiztosítás, nyugdíj biztosítás

• segítségnyújtás bármilyen helyzetben a kiutazás teljes ideje alatt

• magyar nyelvű kapcsolattartó személy

• bruttó 12,5 euro/óra + netto 6 euro/óra kiegészítés (szállásra, étkezésre, utazásra)

A jelentkezés módja:

• fényképes szakmai önéletrajz küldése német nyelven

• szakmunkásbizonyítvány másolata