www.cvonline.hu

Animátorokat keresünk!

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 964332

Rendezvényszervező cég részére (családi nap, csapatépítő tréningek, mikulás bulik, karácsonyi partik) animátorokat keresünk.

Feladatok:

  • programok levezénylése, rendezvény eszközök üzemeltetése
  • moderátori és animátori feladatok ellátása

Elvárások:

  • vidám, nyitott, pozitív életszemlélet
  • kiváló kommunikációs készség felnőttekkel és gyerekekkel egyaránt

Előny:

  • idegen nyelvtudás
  • saját autó
  • nemzetközi animátori gyakorlat
  • jártasság különböző sportokban és szabályaikban

Jelentkezz fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel a E-mail cím megjelenítése email címen!

Diákok, felnőttek jelentkezését egyaránt várjuk!  Korhatár: 18-35