www.cvonline.hu

Animátor

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 814671
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Feladatok:

  • különböző játékokban való segítségnyújtás
  • játékok működésének felügyelete, ellenőrzése
  • gyermekek bizonyos szintű felügyelete

Elvárások:

  • kiváló kommunikációs készség
  • megbízhatóság
  • közvetlen, barátságos jellem
  • 2 főt keresünk ( közülük legalább az egyik fiú)

Munkaidő: május 25. 11.00 - 18.00 óráig

Amit kínálunk:

  • kellemes, barátságos környezet
  • bruttó 600 Ft órabér

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet, Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.