www.cvonline.hu

Animátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.10.
Hirdetés azonosító: 1079454

Lelkes munkavállalókat keresünk az Aprópolisz, a világ első playmobil játszóvárosa részére munkakörbe
Feladatok:

  • Gyerekek szórakoztatása
  • Rendezvények levezetése
  • Gyermekeknek és szülőknek való segédkezése

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Érettségi megléte
  • Jó kommunikációs képesség, nyitottság a gyerekek felé

Juttatások:
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Alkalmi munka esetén hétvégi ráéréssel rugalmasan
  • Műszakok: hétfő-péntek 9:30-20:00 óra között, szombat-vasárnap 08:00-20:00 között
  • Bér: bruttó 941 Ft./óra
  • Munkavégzés helye: Biatorbágy Premier outlet

Előnyök:
  • Táboroztatásban/animátori munkakörben/eladói munkakörben szerzett tapasztalat
  • Pedagógiai szakon folytatott tanulmány
  • Nyelvtudás

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődésedet, küldd el önéletrajzod a megadott e-mail címre.