www.cvonline.hu

Animátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1049505

Gyermekek programozói oktatásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk diákokat munkakörbe a nyári időszakra
Feladatok:

  • Gyerekeknek szóló napközis táborba animátorokat keresünk szabadon választott hetekre egész nyáron
  • Szabadtéri tevékenységek, sportprogramok, játékok lebonyolítása

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Nyitottság a gyerekekkel való foglalkozás iránt
  • Jó megjelenésű, határozott fellépésű, sportos, vidám személyiség
  • Megbízhatóság és pontosság
  • Animátori, sporttábori tapasztalat előnyt jelent

Juttatások:
  • Fizetés bruttó 765 forint/óra
  • Napi 6 órás munkavégzés
  • Napi 3x-i étkezés biztosított
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Vidámság

  • Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk, fényképes önéletrajzod, leveled tárgya legyen: "LOG-ANI".

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület