www.cvonline.hu

Animátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 1035539

Gyermekek programozói oktatásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk diákokat munkakörbe június 20-július 29 között
Feladatok:

  • Gyerekeknek szóló napközis táborba oktatókat keresünk 2-4 szabadon választott hétre június 20 és július 29 között

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Informatikai, programozói ismeretek előnyt jelent
  • Gyerekekkel könnyű kapcsolatteremtési képesség, nyitottság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kreativitás
  • Angol nyelv ismerete

Juttatások:
  • Fizetés bruttó 1059 forint/óra
  • Napi 8 órás munkavégzés
  • Napi 3x-i étkezés biztosított
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Vidámság

  • Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk, fényképes önéletrajzod, leveled tárgya legyen: "LOG-TAB".

Egyéb információk:
Választható témakörök: Minecraft (Redstone) VAGY Lego robot építés és programozás (WeDo és Mindstorms) VAGY App Inventor VAGY Fotó feldolgozás, videó vágás, honlapkészítés